Whatsapp'tan Bize Ulaşın : 0216 949 00 99

Hakkımızda

Vayfi Bilgi Teknolojileri Hakkında:

Vayfi Bilgi Teknolojileri, yerel ve küresel düzeyde, kuruluşların ihtiyaçlarını karşılamak üzere özelleştirilmiş sorunsuz ve saygın telekomünikasyon hizmetlerinin vizyoner tasarımcısıdır. 2004 yılından bu yana Türkiye’deki iletişimin serbestleşmesinin ardından kurulan Vayfi, ses ve bağlantı alanında en kapsamlı hizmet ağını sunmayı hedeflemektedir.

Yedekli fiber omurgası ile güçlendirilen Vayfi’nin altyapı yatırımları, kurumsal ofisler ve merkezler ile uzaktan çalışanlar ve tedarikçiler arasındaki iletişim boşluğunu kapatır. Belediyeler, İSP’ler, üniversiteler, oteller, sigorta şirketleri ve holdingler de dahil olmak üzere farklı sektörlerden birçok kurumsal müşteri, Vayfi Bilgi Teknolojileri’nin kurumsal müşterileri; Avrupa internet omurgasına doğrudan bağlantı sağlayan uydu erişimi, yerel internet erişimi ve ana düğüm noktaları üzerinden yüksek kapasiteli internet erişimi hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Ayrıca, Vayfi Bilgi Teknolojileri gururla teknik, operasyonel, ürün ve hizmet yönetimini içeren satış öncesi ve sonrası tamamen anahtar teslim projelerde liderlik yapmaktadır.

Metro Ethernet

Ana Operatörleri ile toptan seviyede kurduğumuz iş ortaklıkları sayesinde ister Türk Telekom, Superonline veya Vodafone olsun ister Fiberoptik (Kablolu) veya Radiolink (Kablosuz) olsun tüm erişim ihtiyaçlarınıza tek noktadan çözüm.

Altyapımız:

Yüksek kapasiteli omurgamız, BGP yedeklemeli olarak çalışan TURK TELEKOM ve SUPERONLINE gibi yerel devleri içeren toplam kapasitesi 10Gbps’a kadar olan bir kapasiteye sahiptir. İstanbul genelinde stratejik konumlandırılmış POP (Varlık Noktası) yerlerimizde, 24/7 entegre yönetim yazılımlarımız ve özverili operatörlerimiz, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlayarak kesintisiz ağ denetimi sağlar.